İÇ HASTALIKLARI

EKG

Diyabet Eğitim Birimi

NÖROLOJİ HİZMETLERİ

EEG

EMG

RADYOLOJİ HİZMETLERİ

Röntgen
Ultrason
Bilgisayarlı Tomografi

ENDOSKOPİ ÜNİTESİ
Kolonoskopi

KBB HİZMETLERİ

Odyometri

Yeni Doğan İşitme  Tarama Testi


GÖĞÜS HASTALIKLARI HİZMETLERİ
SFT

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM HİZMETLERİ

NST

YATAN HASTA SERVİSLERİ

ÇOCUK SERVİSİ
GENEL CERRAHİ SERVİSİ
PALYATİF SERVİSİ
DAHİLİYE SERVİSİ


ACİL SERVİS bir acil servis polikliniği ,müdahale odası,travma-resüsitasyon odası,enjeksiyon odası,triaj bölümü, 6 yataklı müşahade odası  ve acil hasta kayıt-danışma biriminden oluşmaktadır.Acil servisimiz 5 pratisyen hekim, 10 (hemşire,sağlıkmemuru,ATT,ebe) çalışanımızla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Endoskopi Hizmetleri

Gastroskopi ve Kolonoskopi  yaptıracak hastalarımız için poliklinik muayenesi olduktan sonra başhekim sekreterliğinden randevu alarak işlem yaptırabilir.İlgili hekim tarafından hasta bilgilendirmesi yapılır, yapılacak işlem için hastalarımıza bilgilendirme dökümanı verilmektedir.

EEG/EMG

Hastalarımız Nöroloji yada Fizik Tedavi polikliniğine muayene olduktan sonra işlemlerini yaptırabilirler.İlgili bilgilendirme hekim ve görevli hemşire tarafından yapılmaktadır.

Diyabet Eğitim Birimi

Hastalarımız Dahiliye Polikliniğine muayene olduktan sonra hekimin istem yapması durumunda Diyabet Eğitim Birimine başvurarak eğitim alabilirler.

Tomografi

Hastalarımız Polikliniğe muayene olduktan sonra hekimin istem yapması durumunda Tomografi birimine giderek işlem yaptırabilirler.İlgili hekim ve radyoloji teknisyeni tarafından hasta bilgilendirmesi yapılır, yapılacak işlem için hastalarımıza bilgilendirme dökümanı verilmektedir.


Ultrason

Hastalarımız polikliniğe muayene olduktan sonra hekimin istem yapması durumunda Ultrason birimine giderek işlem yaptırabilirler.Birim çalışanı tarafından hasta bilgilendirmesi yapılır, yapılacak işlem için hastalarımıza bilgilendirme dökümanı verilmektedir.

© M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi 2017